برگزاری نشست مدیران ارزش‌آفرین (میتاپس) در شرکت سیتکس

meetups

برگزاری نشست مدیران ارزش‌آفرین (میتاپس) جهت آشنایی با فناوری بلاکچین و ارز‌های دیجیتال در مجموعه سیتکس

سمینار مدیران ارزش‌آفرین (میتاپس) به دعوت مجموعه سیتکس، با حضور جمعی از کارآفرینان و مدیران‌عامل شرکت‌ها در روز 26 آبان ماه 99 راس ساعت 18:30 برگزار شد.

پس از خوشامدگویی مهندس قریب، مدیرعامل مجموعه، جلسه به صورت رسمی با پخش ویدئوکلیپ معرفی شرکت آغاز شد.

مهندس حسین قریب، در ابتدا به بیان توضیحاتی اجمالی راجع به حضور این مجموعه در حوزه فناوری بلاکچین و ارز‌های دیجیتال پرداخت.

مدیرعامل سیتکس، ضمن تاکید بر سابقه 20 ساله مجموعه در فناوری اطلاعات و ارتباطات، ثبت اختراعات گوناگون توسط بنیان‌گذار و دریافت مدال طلا نمایشگاه INPEX در سال 2014 به میزبانی ایالات‌متحده، پیشینه و توانایی‌های شرکت را یادآوری نمود.

مهندس قریب افزود:

«سیتکس تنها مجموعه و شرکتی در ایران است که به صورت تخصصی در تمام حوزه‌های ارز دیجیتال، برنامه‌نویسی، سبد‌گردانی و خرید و فروش فعالیت می‌کند.» وی همچنین در ادامه‌ سخنرانی، به معرفی کامل ارزهای دیجیتال و بررسی مزایا و ویژگی‌های آن پرداخت.

برای استفاده از فناوری در حال پیشرفت، ما به ابزار نیاز داریم!

مدیرعامل سیتکس در ادامه جهت تاکید بر پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال افزودند:

«مهم نیست ما ارز‌های دیجیتال را به عنوان یک فناوری نوظهور بپذیریم یا خیر، در هر حال جهان به سمت پیشرفت فناوری در حرکت است و چرخه تکامل خود را به سوی دیجیتالی شدن طی می‌کند. در طی سه الی چهار سال گذشته کشورها و افراد گوناگونی به سمت ارزهای دیجیتال رفته و آن را پذیرفته‌اند که این خود نویدبخش آینده‌ای است که در آن ارزهای دیجیتال با ارزهای فیات جایگزین شده‌اند.»

مدیر‌عامل مجموعه سیتکس با معرفی شرکت‌های بزرگ و نامدار در عرصه فناوری از جمله مایکروسافت، آمازون، BMW و… که ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین را پذیرفته و به سمت آن در حرکت می‌باشند، یادآور ارزش بالای این صنعت شد.

در پایان این سمینار مهندس قریب، ضمن تاکید مجدد بر اهمیت ارزهای دیجیتال گفتند:

«عزیزان ارزهای دیجیتال آینده‌ ما هستند، در این بازار آموزش ببینید، تا سرمایه‌گذاری و سود کنید!»

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.